Bu yıl plajlarda tek parça modeller hakim olacak. Mayolarda dikkat çekenler tek omuz modeller. Tabi bunun yanında bikinilerden de geçen seneki gibi straplezler revaçta. Pareo olarak üst tarafı kapatan modeller tercih edilecek. Ve önemli unsurlardan renge gelince canlı olan her rengi seçebilirsiniz. Bu sene kırmızı , fuşya , sarı , mor renklerle plajlar rengarenk olacak. Bunların yanında kendinize uygun modelleri de seçmeyi unutmayın tabii :D

Önde gelen bikini markalarını ele alalım…

ay-yıldız bikini

Bu sene plajlarda hippi rüzgarları estiriyor. Ay- Yıldız bu konuda oldukça çok seçenek sunuyor. Çünkü ;  Ay-Yıldız ‘ ın sitesinden online alışveriş yapabiliyorsunuz. Üstelik 2009 mayo bikini modelleri yanısıra ihraç fazlası ürünlere de internet sitesinden ulaşabiliyor ve alabiliyorsunuz. Fiyat ve ürün yelpazesi oldukça geniş. 39 TL den başlayan fiyatlarla ister düz renk ister desenli mayo ve bikinilere sahip olabilirsiniz.

kom bikini
Kom ‘ un maalesef online satışı yok . Sadece Kom mağazalarından alışveriş yapılabiliyor. Kom bu sene bikinilerini doğadan ilham alarak yaratmış. Leopar ve zebra desenleri, fildişleri, ağaç ve çiçek desenleriyle karmaşık desenler Komda bu sene ön planda. Bu arada Hello Kitty ‘nin Türkiyedeki isim hakkını Kom aldığı için bu sene plajlarda Hello Kitty ‘li bikini ve mayolar görebilirsiniz. Hello Kitty sever genç kız ve miniklere duyurulur :)

Nelson
Nelson bu sene renkli ve sade modelleriyle her kesime hitap ediyor. Nelson’un da online satışı bulunmamaktadır. Bikini ve mayo tanıtımlarını Ebru Şallı yapıyor.Burçlara ilginiz varsa Nelsonun sitesinde burca göre bikini ve mayo seçimine yer verilmiş. Ayrıca Nelson bu sene 18-25 yaş arası genç kızlar için yarışma düzenliyor. Kazanan aday Ebru Şallı tarafından modellik konusunda eğitilecek ve uzun yıllar Nelson modelliği yapabilecekmiş. Kendine güvenen okuyucularımıza duyurulur ;)

Zeki Triko
Gerek yurtiçi gerek yurtdışında adını duyurmuş başarılı iç giyim ve mayo bikini markası olan Zeki Triko bu sene ip askılı ve tek askılı modellerini öne çıkardı ama bunların yanında ipli, taşlı, pareolu, payetli, kemerli modelleri de var. Zeki Trikonun mayo modelleri bu yazda ön planda . Bu arada Zeki Trikonun sitesinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

“2009 Plaj Rehberi” Yazısına 2 Yorum Yapılmış

  • eda gunes:

    bi arkadasım 2 yıldır bikinilerini ay-yıldızdan online alıyor cok da memnun ama sanırım onun gibi standart ölçülü olmak gerek bunun için:)

  • admin:

    niye canım senin ölçülerin de gayet standart :)

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek