Bu sene tek omuz ve Helen elbise modelleri dışında gözde olan birkaç model daha var. Bunlar; fırfırlı, dikişli ve parlayan elbise modelleri. Yalnız bir elbise var kii Helena Christensen’ in giydiği elbise öncelikle onu ele alacağız.

Helena Christensen

Helena Chiristensen’ in üzerindeki çok açık pembe ve hatta pudra rengi de denen elbise oldukça şık ve Helena Christensen’ a da bi hayli yakışmış. Bronz tende iyi durduğunu resimdende gördüğümüz elbise Zac Posen imzalı. Yakası pullu, asimetrik kesim ve yakası V olan elbise Helena Christensen’ ın ayakkabı seçimiyle daha dikkat çekici olmuş. Bu sene bilekten bağlı  balerin tarzı ayakkabılar da oldukça moda. Bronz teninizin üzerine sizde pudra tonlarını tercih edebilirsiniz.

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko

Kate Bosworth

Lucy Liu

Olga Kurylenko’ nun giydiği kırmızı fırfırlı elbise Valentino imzası taşıyor. Fırfır elbisenin havasını oldukça değiştiriyor. Çünkü; önden bakılınca düz kırmızı bir elbise gibi dururken arkadan bakınca elbise şekil değiştiriyor adeta :) Ben kırmızı fırfırlı elbiseyi hediye paketine benzettim :D Kate Boswort’ un siyah üzerine beyaz fırfırlı elbisesi dikkatimi oldukça çekti. Beyaz fırfırlar elbisenin üzerinde çiçek açmış gibi duruyor.

January Jones

Halle Berry

Kate Winslet

Dikiş desenli elbiseler hem düz renk elbiseyi hareketlendiriyor hem de çizgilerle vücudunuzu fit gösteriyor. January Jones’ in giydiği portakal renkli elbise; krem renk dikişlerle hareketlendirilmiş ve beyaz şeritler kalın olduğu için göğüs dekoltesini ön plana çıkarmış. Diz altında biten bu elbise hem sade hem zarif bir tercihten yana olanlar için. Elbisenin tasarımı Hervé Léger by Max Azria’ ya ait.

Zoe Saldana

Mischa Barton

Jennifer Connelly

Mischa Barton; Elie Saab tasarımlı elbisenin içinde boynu uzun olduğu için çok zarif durmuş. Bu elbiselerin yanında pek bir aksesura gerek yok zaten oldukça göze çarpıyorsunuz :) Jennifer Connelly yeşil elbisesi ve gladyatör tarzı taşlı ayakkabılarıyla çok şık. Zoe Saldana’ nın elbisesinde farklı renkler olduğu için ve fiziğinin güzelliği sebebiyle dikkat çekicilik açısından çok başarılı buldum  .

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek