Archive for Temmuz, 2009

moulinex direct cocktail blender
Moulinex Direct Cocktail Blender sıcak yaz günlerinde özel lezzetleriyle bizi serinletiyor. Meyve ve buzları birarada parçalayarak kolay ve lezzetli kokteyller hazırlayabilirsiniz. Pratik bir ürün olan bu blender doğrudan servis imkanı sunuyor. Musluğu; sürahi ya da bardağa göre ayarlayabiliyorsunuz. Patentli buz çubuğuyla hazırladığınız kokteyllerin soğuk kalacağını Moulinex garanti ediyor. 600 Watt gücündeki Moulinex Direct Cocktail Blender ile krep, özel soslar ve yoğun kıvamlı bütün yiyecekleri hazırlayabiliyorsunuz. Fiyatı 181 TL.


Deniz, kum, güneş güzel güzel yaptınız tatillerinizi. E bronzlaştınız da. Yalnıız bu bronzluğu cilt koyuluğunuza göre 1 yada 2 ay koruyabileceksiniz. Ancak bronz kalma sürenizi uzatabilirsiniz tabii :) Nasıl mı? Cildinizi yoğun nemlendiricili UVA ve UVB faktörlü ürünlerle besleyerek..
Devamını Oku »

2009 kıyafet

2009 kıyafet

2009 kıyafet

2009 kıyafet

2009 kıyafet

Elele dergisini karıştırırken bu senenin trendlerini bir arada özetledikleri için çok hoşuma gitti ve bunları okuyucularımızla paylaşmalıyım dedim :)

2009 yazı bizlere;

Floral; çiçekli, böcekli, dallı, güllü kıyafetleri sunuyor.

Puantiyeli kıyafetleri;mayo ve bikinileri sunuyor.

Denizci ;  kırmızı, beyaz ve mavi renklerle çizgilerin ahenklendirilmesini sunuyor. (Denizci  kıyafetlerinden daha önceki yazılarımda da bahsetmiştim)

Siyah ve bayazın; zıtlık veren ve birbirini tamamlayan uyumunu sunuyor.

Son olarakta romantik bir görünüm veren pastel ve pudra renkleri dantellerle süsleyerek bize sunuyor.

Nasıl? Sizce de bu yazın trendlerinin büyük bir çoğunluğu bir arada değil mi ;)

Related Posts with Thumbnails
Twitter
twitter
Arama
Destek