Archive for Kasım, 2009

firdevs hanımın leopar desenli ceketi
firdevs hanımın kırmızı elbisesi

Firdevs Hanım her bölüm olduğu gibi bu bölümde de çok şıktı. Bu bölümde giydiği tüm kıyafetlerini yakalayabildiğim en düzgün görüntülerle yayınlıyorum.

Leopar desenli ceketi ve kırmızı elbisesi bu bölüm dikkatimi ilk sırada çeken kıyafetlerindendi. Ceketi de elbisesi de Escada marka. Zaten Firdevs Hanım’n dizideki çoğu elbisesi Escadadan ya da kendi gardrobundan. Aşk-ı Memnu’da tartışmasız en şık giyinen isim Firdevs Hanım. Yalnız ilgimi çeken nokta Nebahat Çehre’nin öyle güçlü bir duruşu o kadar gösterişli bir havası var ki normalde ilgimi çekmeyen kıyafetler onun üzerinde gözüme mükemmel görünüyor. Escada‘nın 2009-2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu daha önceden incelemiş ve yayınlamıştım. Modellerin üzerinde sıradan duran kıyafetleri Nebahat Çehre çok güzel taşıyor. Kıyafetler adeta onun üzerinde değer kazanıyor.

firdevs hanımın kıyafetleri

Mercan rengi elbisesi ve mürdüm rengi bluzu da çok gösterişliydi. Ayrıca mercan rengi elbisesiyle kullandığı aksesuarları çok uyumluydu. Fakat bu iki güzel kıyafetin markasına henüz ulaşamadım.

behlülün gözlüğü

Behlül’e gelince… Sanki kıyafet konusunda Behlül geçen seneye göre düşüşte. Artık daha az özen gösterilmiş şeyler giyiyor. Bu bölüm taktığı gözlük güzeldi yalnız. Benden puan aldı. Erkek kıyafetleriyle pek ilgilenmediğim için Behlül’ün kıyafet ve aksesuar markalarını araştırmadım :) Gözlük hoşuma gittiği için yer vermek istedim.

Aşk-ı Memnu modasından bugünlük bu kadar!

çgh özel kolaj bölümü

Bayram tatili nedeniyle dizilerin yeni bölümü yayınlanmadığı gibi Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın da yeni bölümü yayınlanmayacak. Ama sağolsunlar bayramda sıkılan biz ÇGH izleyicilerine bir güzellik yapmışlar ve Özel Kolaj bölümü oluşturmuşlar.

Çok Güzel Hareketler Bunlar bu akşam 20.15te Özel Kolaj bölümüyle Kanal D de yine bizleri güldürecek.

kasım ayının  en çok okunan 10 kitabı

Artık her ayın sonunda Ayın En Çok Okunan Kitaplarını yazacağım.

Kasım ayının en çok okunan 10 kitabı yukarıdaki gibi. İçlerinden Sunay Akın’ın ve Coelho’nun yeni kitabını merak ediyorum. Şuan Coelho’nun Portobello Cadısını okuyorum. Bitince bu iki kitaptan biri var sırada. Okuyanlarınız var ise yorumlarınızı bilmek isterim.

Bu arada Sunay Akın deyince lisedeki edebiyat hocam Sevgili Hacer Hoca geldi aklıma. İstisnasız her ders bize Sunay Akından bahsederdi. O kadar hayrandıki biz de bıkmadan dinlerdik kendisini…

Kaynak : d & r

Related Posts with Thumbnails
Twitter
twitter
Arama
Destek