Archive for Nisan, 2010

Scarlett Johansson-Gwyneth Paltrow

1-2 gün kadar teknolojiden uzak kalmış olsamda İron Man II galasında Scarlett ve Gwyneth’in kıyafetlerinden bahsetmeden geçemem. Bu iki güzelliği atlayamam :)

İkisi de sözleşip aynı rengi giyinmiş, hatta aynı kumaşı alıp yarısından şort-ceket takımı ve diğer yarısından da elbise diktirmiş gibi gözüküyorlar. Bu talihsiz tesadüf dışında kıyafetlerini beğendim. Makyajları oldukça doğal. Gwyneth’in gözleri Scarlett’in dudakları ön planda…

Yatak Odası - 1

Yatak Odası - 2

Yatak Odası - 3

Yatak Odası

Yatak Odası - 4

Yatak Odası - 5

Yatak Odası - 6

Yatak Odası

Yatak Odası - 7

Yatak Odası - 8

Yatak Odası - 9

Yatak Odası

Yatak Odası - 10

Yatak Odası - 11

Yakında evlenicek olan bir okuyucum benden yatak odası dekorasyonu ile ilgili bir post hazırlayıp fikir vermemi istedi. Ben de hemen kolları sıvadım, arşivimde sakladığım yatak odası örneklerinden ve yeni bulduklarımdan seçmeler yaptım. Okuyucumun ve eş adayının nasıl bir zevke sahip olduklarını bilmediğim için tercih aralığını elimden geldiğince geniş tutmaya çalıştım, fakat ne de olsa benim seçimlerim olduğundan çokta objektif davranamadığımı itiraf etmeliyim ;)

Günümüz koşullarına uygun bir yatak odası seçmek istiyorsak; artık karyolalarda demirin de kullanıldığını, yatakların yer yatağını anımsatır bir şekilde yere çok yakın olduğunu ve vintage etkisini hatırlatmak isterim. Benim kadar vintage delisi iseniz seçim yapmanız çok kolay olacaktır!

idealhome

Ekoseli Gömlekler - 1

Ekoseli Gömlekler - 2

Ekoseli Gömlekler - 3

Sevgililerimizin gömleklerini giymeyi geçen bahar sezonundan bu yana bıraktık di mi ? Bunun sebebi ekoseli gömleklerin hayatımıza girişi ;) Ekose severlere müjde ekoseli gömleklerin bu yazda hükmü sürüyo.

Ekoseli gömlekler hem rahat hem trend olmayı sevenlerin pantolon, şort ve tayt kombinleriyle kullanabileceği bir seçim. Üstelik gömlek severler için modern bir alternatif. Bu gömleklerle salaş bir tarzda yaratabilir şirin de olabilirsiniz. Katherine Heigl ve Jessica Alba’nın gömlekleri benim tercih ettiğim, şirin şeker olabileceğiniz seçimlerden.

Related Posts with Thumbnails
Twitter
twitter
Arama
Destek