Archive for Mayıs, 2010

Diz Üstü Çorap

Diz Üstü Çorap

Diz Üstü Çorap

Diz Üstü Çorap

Diz Üstü Çorap

Diz üstü çorapların uzun bir süredir defilelerde ve kataloglarda kullanıldığını görüyoruz. Defileler ve katologlar bizim için modanın teorik kısmı oluyor. Pratik kısım ise “Sokak Modası” dır diyorum ben.

İlla ki her kadın etkileniyor sokak modasından ! Üzüm üzüme baka baka kararıyor bi nebze. Bakalım biz de giyecekmiyiz diz üstü çorapları ? Bizim sokak modamızı da etkileyecek mi ve dahası siz olsanız giyer miydiniz bu çorapları ?

fashionising

Thandie Newton

Thandie Newton Louis Vuitton Bond Street açılışına oldukça şeker bir elbiseyle katıldı. Turuncu, önden normal görünümlü ama arkadan payetli şeritleri olan, sırt dekolteli, mini ve eteği balon bir elbise…

Önden bakınca bana birşey ifade etmeyen bu elbisenin arka kısmını çok beğendim. Üstelik Thandie Newton 1.57 cm boyuna rağmen, incecik zarif görünümüyle mini elbisesini gerçekten iyi taşımış.

Sırt dekoltesi için uygun bir sırta sahip Thandie. Ten rengide turuncu için çok uygun. Demekki neymiş bronzlaştıktan sonra turuncu giycekmişiz ;)

justjared

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker’ın kırmızı halı seçimlerini beğeniyorum. Güzel elbiseler seçiyo ve seçtiklerini taşıyabiliyor. Son olarak kafasındaki siyah aksesuarı da EVET beğendim :)

Makyaj ve saçıne gelince SJP ; farklı bir makyaj stili yok genel olarak aynı tonları ve tarzı tercih ediyor. Saçlarının doğal görünümünü seviyorum özellikle de dalgalı olanını…

justjared

Related Posts with Thumbnails
Twitter
twitter
Arama
Destek