‘Dekorasyon’ Bölümündeki Yazılar

Yatak Odası - 1

Yatak Odası - 2

Yatak Odası - 3

Yatak Odası

Yatak Odası - 4

Yatak Odası - 5

Yatak Odası - 6

Yatak Odası

Yatak Odası - 7

Yatak Odası - 8

Yatak Odası - 9

Yatak Odası

Yatak Odası - 10

Yatak Odası - 11

Yakında evlenicek olan bir okuyucum benden yatak odası dekorasyonu ile ilgili bir post hazırlayıp fikir vermemi istedi. Ben de hemen kolları sıvadım, arşivimde sakladığım yatak odası örneklerinden ve yeni bulduklarımdan seçmeler yaptım. Okuyucumun ve eş adayının nasıl bir zevke sahip olduklarını bilmediğim için tercih aralığını elimden geldiğince geniş tutmaya çalıştım, fakat ne de olsa benim seçimlerim olduğundan çokta objektif davranamadığımı itiraf etmeliyim ;)

Günümüz koşullarına uygun bir yatak odası seçmek istiyorsak; artık karyolalarda demirin de kullanıldığını, yatakların yer yatağını anımsatır bir şekilde yere çok yakın olduğunu ve vintage etkisini hatırlatmak isterim. Benim kadar vintage delisi iseniz seçim yapmanız çok kolay olacaktır!

idealhome

Taç Romance
Taç Love You

Aşk-ı Memnu izlerken Taç’ın Sevgililer Günü için hazırladığı nevresim takımı reklamları beni o kadar tahrik etti ki bahsetmeden duramadım.

Taç bu sene Sevgililer Günü için 2 çeşit nevresim takımı hazırlamış. Kırmızı olan Romance, Pembe de Love YouRomance nevresim takımı hem çift kişilik hem tek kişilik, Love You sadece tek kişilik üretilmiş. Romance çift kişilik nevresim takımının fiyatı 89, tek kişiliğin 70 TL ve Love You nevresim takımı da 120 TL.

Nevresim takımında pembeden ziyade kırmızıyı tercih etmeme rağmen gül desenleri gözüme daima kötü gözüktüğünden ben tercihi Love You‘dan yana yapıyorum.

Yalnız bu ürünlerin hepsi bayan için tasarlanmış… Bir bayan olarak ben de sevgilime nevresim takımı almak istesem ellerim bomboş kalıcak.

Sevgili Taç yetkililerine buradan duyurulur ;)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

pierre cardin madrigal

“Firdevs Hanım’ın Ceketi ve Bihter’in Yatak Örtüsü [ 55. Bölüm ]“ adlı yazımda bahsettiğim iki sorudan ikincisinin cevabına ulaşabildim. 55. bölümde Bihter ve Adnan’ın odasında Pierre Cardin Madrigal adlı nevresim takımı ve Valeron Punto yatak örtüsü kullanılmış.

Gamze Yaman’a yardımından ötürü teşekkür ediyorum.

Related Posts with Thumbnails
Twitter
twitter
Arama
Destek