demet evgar

Yakın bir arkadaşım; Demet Evgar, Burcu Esmersoy ve Banu Güven’e yaptıkları iş itibariyle hem saygı duyduğundan hem de kendilerini beğendiğinden benden haklarında görsellere ya da yazıya yer vermemi istedi. Ben de sevgili arkadaşımın (isim vermemi istemedi) isteğinin birinci bölümüne oldukça sexy bulduğu Demet Evgardan başlamak istiyorum.

Bugüne kadar bir çok projede gördüğümüz Demet Evgar 1 Kadın 1 Erkek dizisiyle ününe ün kattı. Geçen yıldan bu yana neredeyse internetten izlenme rekorları kıran bu dizi kadın erkek arasındaki ilişkiyi hiç çekinmeden ortaya koyduğu için bu kadar başarılı oldu. Ben de Zeynep ve Ozan çiftinin haftada iki kez yayınlanan hikayesini izlerken o kadar kendimi kaptırıyorum ki bütün ev ahalisi kahkahalarımı duyarak beni ziyarete geliyor :D

Biz kadınları ekranda tüm çıplaklığıyla temsil eden, Ozan’ın yeşil zeytini, Arnavut göçmeni, boğa burcu, iyi rock söyleyen Demet Evgar şimdi ne yapıyor ? 1 Kadın 1 Erkek dizisinde oynuyor, Kenter Tiyatrosunda Cimri adlı oyunda sahne alıyor ve Yahşi Batı filminde Calamity Jane karakterini canlandırıyor.

Peki Demet Evgar daha önce ne yaptı ? Aslı ile Kerem, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım ( benim izlediğim kadarıyla ) dizilerinde yer aldı, Beyza’nın Kadınları filmiyle üstün bir performans sergiledi ve geçen yıl Güneşi Gördüm filminde rol aldı.

Fotoğraflar : demetevgar.org

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek