blistex meyve özlü dudak nemlendiricisi
nuxe bal özlü dudak kremi
shiseido dudak kremi
darphin carita dudak onarıcı balm
lancaster göz çevresi ve dudak için stick
nivea dudak kremi
Birçoğumuz kışın soğuktan çatlayıp yara olan ve yazın da güneşten kuruyan dudaklarımızdan şikayet ederiz. Hassas olan dudak derisi mevsim değişikliklerinden, yazın sıcağından ve kışın soğuğundan etkileniyor ve yara oluyor. Bakımsız, çatlak ve yaralı dudaklarla dolaşmayı hiçbirimiz istemeyiz. Bu nedenle sizlere birkaç dudak bakım kremi sunuyorum. Seçin, beğenin ve alın ;) Ayrıca benim dudağım yaz kış güzel ve bakımlı hiç kuruyup çatlamaz diyenler varsa sırlarını bizimle paylaşsınlar, önerilerinizi bekliyorum :)

  • Blistex meyve özlü dudak nemlendiricisi çilek, orman meyveleri, kavun ve tropik tatlardan oluşan birbirinden farklı 3 özel lezzet sunuyor. SPF 15 ile dudakları güneşe karşı koruyor. Fiyatı 11 TL.
  • İçeriğindeki bal özü ile dudaklarınızı nemlendirip, pürüzsüzleştirir. Fiyatı 25 TL.
  • Dudakları koruyup onaran Shiseido SPF 20 sertleşmeyi, iltihabı engeller ve dudak kılcal damarlarının dolaşımını canlandırır, yumuşatır. Dudağınıza ışıltı ve canlı bir renk verirken yapışkanlık hissi vermez. Fiyatı 55 TL.
  • Kırışıklıkları azaltarak dudakları onarır ve korur, gün boyu nemli ve sağlıklı görünmesini sağlar. Darphin’in tüm ürünleri gibi dudak balmı da aromatiktir. Fiyatı 89 TL.
  • Lancaster SPF 20 dudak ve göz çevresi sticki yaz kış hassas bölgeleri güneşten ve hava şartlarından koruyor. Burnunuz ve kulağınız için de kullanabilirsiniz. Fiyatı 59.50 TL.
  • Nivea dudak nemlendiricisi dudakları çok hassas olmayanlar için idealdir. Dudaklarınız eğer çok hassassa ve çatlayıp yara oluyorsa daha güçlü bir dudak koruyucusu tavsiye ederim. Birçok çeşidi olan Nivea dudak koruyucusunun fiyatı 6.44 TL.
Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek