elbiseler

Blogu sürekli takip edenlerin yeter artık Gözdem içimiz dışımız elbise oldu dediklerini duyar gibiyim :) Ama napabilirim bu sene elbiseler gerçekten altın çağını yaşıyor. Herkesin üstünde elbise. Hem kaldı ki bende elbise giymeyi çok seviyor ve devamlı giyiyorum. Bu sebeple sizlerin de günlük elbise seçimlerinizde yardımcı olsun diye  paylaşıyorum. Farklı önerileri olanların da yorumlarını bekliyorum ;)

  • Biliyorsunuz kırmızı seksapeli en yüksek renktir. Gece ya da gündüz  şık olmak için kırmızının kredisini kullanabilirsiniz. Hatta size küçük bir tüyo vereyim ben daha çok kendimi iyi hissetmediğim, yüzümün soluk olduğu günlerde kırmızıyı tercih ederim ki uyarıcı ve sıcak bir renk olan kırmızı benim o günkü kusurlarımı örtsün diye ;)
  • Sade ve zarif elbiseler her daim dolabınızda yerlerini almalılar. Bu elbiseler bugün ne giymeliyim derdine düştüğünüzde kurtarıcınız olacak. Hem işte hem de güzel yaz akşamlarında zarif elbiselerinizi kullanarak kendinize kolaylık  sağlayabilirsiniz.
  • 2009 yaz sezonunda öne çıkan antik Yunan ve Helen modeli denilen elbiseler hala gündemdeler. (Helen elbiseleriyle ilgili bir yazı yazmıştım) İşlemeleri, fırfırları ve tek omuz modelleriyle her kesimin ilgisini çekiyor ve zevkine hitap ediyor.  Yunan esintili elbiselerden bir tane edinerek siz de bir Helen olabilirsiniz ;)
  • Çiçekli, dallı, floral desenli elbiseler uzun süredir kullandığımız modellerden. Gece ve gündüz; çiçeklerle üzerinizde bir bahar esintisi yaratabilirsiniz.
  • Bohem elbiseler bu sene de moda oldu. Özgürlüğü ve barışçıllığı temsil eden bu elbiseler bohem tarzını sevenler için ideal.
Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Comments are closed.

Twitter
twitter
Arama
Destek