elif şafak aşk kitabı

Bu kitabı hala okumadım demekten normal şartlarda utanırdım ama kendime göre sebeplerim var gerçekten :) Elif Şafak’ın Baba ve Piç kitabı haricinde hangi kitabına elimi attıysam bir şekilde olay dönüp dolaşıp  dine geldi. Ya ben dini konuları okumak istemiyorum ki… Birkaç hikayeden derlenmiş olan Med Cezir’i okumuştum yıllar önce kendimi sırlar dünyasında gezintiye çıkmış gibi hissettim. Geçen yıl Siyah Sütü okuyayım hadi Baba ve Piç gibi güzeldir belki dedim onda da Can-ı Derviş Hanım çıktı karşıma . Bende Elif Şafak’ın kitaplarını pek okumamaya karar verdim Siyah Sütten sonra, Baba ve Piç gibi istisnai kitapları hariç tabi. Çıktığı ilk günden beri çoğu arkadaşımın elinde gördüğüm bu kitap okusam mı acaba diye aklımı çeldi durdu :( Okuduğum çoğu Elif Şafak kitabından haz etmediğim için herkes okusun bitirsin de yorumları alayım diye sabrettim. Nihayet çoğu insanın yorumunu aldım bu kitap gerçekten güzelmiş ve Elif Şafak’ın Aşk kitabını okumaya karar verdim.

Ya ortasındasındır AŞK’ın merkezinde; ya da dışındasındır, hasretinde..
Ella Rubinntain (40) Amerikalı bir ev kadınıdır. Tipik burjuva değerlerinin hâkim olduğu oldukça varlıklı bir ailesi, düzenli ve görünüşte “sorunsuz” bir evliliği vardır. Üç çocuğunu da büyüttükten sonra bir yayınevinde editör-asistanı olarak iş bulur; görevi A. Z. Zahara adlı tanınmamış bir yazarın tasavvuf felsefesini konu alan tarihi romanını değerlendirmektir.

Ancak hayatının kritik bir döneminde eline aldığı bu kitap, hiç beklemediği bir şekilde Ella’yı derinden sarsacak, dünyevi aşkı keşfetmek adına zorlu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmasına neden olacaktır.

Hayatlarımızın durgun gölünü dalgalandıran taş misali, yüzleşmek zorunda olduğumuz sıkıntılar, acılar… ve aşkın peşinde kat etmek zorunda olduğumuz zorlu yollar, ödediğimiz bedeller…

Aşk… kitap içinde bir kitap, hayatın anlamı peşinde bir aşk macerası…

Aşk… Elif Şafak’tan arayışa, gerçeğe ve keşfetmeye dair bir roman…

D&R  mağazasında kitabın metalik gri rengini de bulabilirsiniz.

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek