Zincir Topuklar-1

Malzemelerimiz;

- Topuklu ve mümkün olduğunca hafif bir çift ayakkabı
- Hafif zincir bir kolye
- 8 adet dişli vida, hobi bıçağı, kargaburun ve halkalar

Zincir Topuklar-2

Yapılışı;

2- Ayakkabının arkasında tam ortada iki tane minik delik açın, bu delikler vidanın genişliğine uygun olsun. 3- Vidaya halkaları takın, 4- sonra açtığınız deliğin içine vidayı itin. 5- Ayakkabının arka kısmına yapılan işlemi sağına ve soluna da uygulayın.

Zincir Topuklar-3

6- Sallanan zincir kolyenizi parçalarına ayırın. 7- Ayakkabınızın üzerine zinciri tutarak şöyle bir göz kararı ölçüm yapın ve fazla gelen kısmı halkasından kesin. 8- Kesim işlemini yalnızca bir taraftan yapın, her iki ucu da halkayla tutturun.

Zincir Topuklar-4

9- Kargaburun yardımıyla halkayı tutturun. 10- Diğer taraf içinde aynı işlemi uygulayın. 11- Zincirler aynı hizada olacak şekilde, zemini hiza alarak kesin.

Zincir Topuklar-5

İsteğe bağlı olarak; 12- biraz çeşitlilik için zincir çıkarabilir veya ekleyebilirsiniz. 13- aşağı doğru tekrar vida ekleyebilirsiniz 14- Daha kalın olan zinciri topuğun üstündeki vidaya halkayla iki taraftan tutturabilirsiniz. Böylece ayakkabının arkası daha göz alıcı olur…

Nasıl?? Eskiyen, fazla klasik ve sıkıcı ayakkabıları değerlendirmek için güzel bir yöntem değil mi!! Üstelik zincirlerin çok trend olduğu şu günlerde zincir topuklu ayakkabılar fazlaca ilgi görecektir.

forever21

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek