firdevs hanımın leopar desenli ceketi
firdevs hanımın kırmızı elbisesi

Firdevs Hanım her bölüm olduğu gibi bu bölümde de çok şıktı. Bu bölümde giydiği tüm kıyafetlerini yakalayabildiğim en düzgün görüntülerle yayınlıyorum.

Leopar desenli ceketi ve kırmızı elbisesi bu bölüm dikkatimi ilk sırada çeken kıyafetlerindendi. Ceketi de elbisesi de Escada marka. Zaten Firdevs Hanım’n dizideki çoğu elbisesi Escadadan ya da kendi gardrobundan. Aşk-ı Memnu’da tartışmasız en şık giyinen isim Firdevs Hanım. Yalnız ilgimi çeken nokta Nebahat Çehre’nin öyle güçlü bir duruşu o kadar gösterişli bir havası var ki normalde ilgimi çekmeyen kıyafetler onun üzerinde gözüme mükemmel görünüyor. Escada‘nın 2009-2010 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu daha önceden incelemiş ve yayınlamıştım. Modellerin üzerinde sıradan duran kıyafetleri Nebahat Çehre çok güzel taşıyor. Kıyafetler adeta onun üzerinde değer kazanıyor.

firdevs hanımın kıyafetleri

Mercan rengi elbisesi ve mürdüm rengi bluzu da çok gösterişliydi. Ayrıca mercan rengi elbisesiyle kullandığı aksesuarları çok uyumluydu. Fakat bu iki güzel kıyafetin markasına henüz ulaşamadım.

behlülün gözlüğü

Behlül’e gelince… Sanki kıyafet konusunda Behlül geçen seneye göre düşüşte. Artık daha az özen gösterilmiş şeyler giyiyor. Bu bölüm taktığı gözlük güzeldi yalnız. Benden puan aldı. Erkek kıyafetleriyle pek ilgilenmediğim için Behlül’ün kıyafet ve aksesuar markalarını araştırmadım :) Gözlük hoşuma gittiği için yer vermek istedim.

Aşk-ı Memnu modasından bugünlük bu kadar!

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek