Fitvibe Pro Excel&Fitvibe Smart

Fitvibe ile haftada 4 cm incelmek çok kolay. Titreşimli bir egzersiz sistemine sahip olduğundan normal bir fitness programına göre çok daha kolay yağ yakabiliyorsunuz. 10 dakikalık programla günlük fitness egzersizlerinizi yapmış kadar kalori yakıyorsunuz. Bildiğimiz fitness egzersizlerini Fitvibe ile vibrasyon eşliğinde, eğitmenin belirlediği hızda uygulayabiliyorsunuz. İlk olarak düşük hızda başlanıyor siz alıştıkça ve titreşimlere karşı direnç kazandıkça hızınızı arttırıyorsunuz. Ayrıca bunu duyduğumda inanamamıştım ama; Fitvibe ile 1 dakikalık egzersiz 100 kere oturup kalkmaya bedelmiş :-o
Alman kökenli bu cihazın üzerinde sadece durarakta sıkılaşabilirsiniz aslında. Tabiki hareket ederek daha çok verim alabilirsiniz. Çok değil haftada sadece 2 ya da 3 defa 20 dakikalık fitness egzersizleriyle incelip sıkılaşıyorsunuz. Fitvibe egzersizlerinin yanında beslenmenize de dikkat ederseniz bence son derece estetik ve sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz ;)
Zaman darlığından şikayet ediyorsanız bu cihazı evinize de alabilirsiniz. Evde kullanılan Fitvibe Smart, profesyonellerin kullandığı ise Fitvibe Pro Excel. Fitvibe Smart’ın fiyatı bildiğim kadarıyla 295 TL civarı…
Fitvibe ile titreşim egzersizlerini yapmak için bir yaş sınırı yok ama sağlık sorunu olanlar mutlaka doktor gözetiminde başlamalı. Ayrıca bu cihaz  kan dolaşımını hızlandırdığı için yüksek  tansiyon hastalarına ve kalp pili kullananlara önerilmiyor.
Fitvibe’nin size kattıklarına gelince… Öncelikle zayıflıyor ve aynı zamanda sıkılaşıyorsunuz, selülit oluşumunu ve sarkmaları en başından önlüyor geleceğe yatırım yaparak kemik yoğunluğunuzu koruyor, yaşlanmayı önlüyor ve tüm bunların yanında sizi hayatın stresinden arındırarak rehabilitasyon yapıyor.

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek