flormar

Uygun fiyatlarıyla ve bazen beklentilerimin üzerinde çıkan ürünleriyle dikkatimi çekiyor Flormar. Beğendiğim bir kaç ürünü sizlerle de paylaşmalıyım…

1- Eyebrow Pencil : Kaşlarımdaki boşluklardan oldukça şikayetçiyim. Bu ürün kullandığım kaş kalemleri arasında kaşlarımla en iyi bütünleşen oldu. 401 numaralı kaş kalemi açık kahve renginde. Açık kumral ve sarışınların rahat kullanabileceği bir renk.

2- Ultra Black Eyeliner : Flormarın siyah göz kaleminin ününü duymuştum ama bu kadar beklemiyordum. Beklentimin üzerindeki ürünlerden bir tanesi bu göz kalemi. Yumuşacık bir ucu var. Hafifçe göz çevrenize uyguladığınızda istediğiniz görünümü verebiliyorsunuz. Üstelik uzun süre akmıyor, bulaşmıyor…

3- Diamonds Terracotta Far : 6 ve 2 numaralı farını denedim ve beğendim. Simli makyajı sevenler için ideal. Parıl parıl parlıyorsunuz. Gece makyajı için göz kapaklarınızı bir parça nemlendirip farı sürüyorsunuz. Böylece gece makyajı için yoğun bir görünüm elde ediliyor. Gündüz makyajı için kuru kullanım tercih ediliyor.

4- Turbo Boost Maskara : 5 kat daha dolgun kirpikler elde etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca suya dayanıklı özelliği de kuvvetli bir maskara. Ben iç içe giren kirpikleri sevdiğim için beğendim. Ama kirpiklerim tane tane olsun, ben iç içe giren kirpikleri sevmem diyorsanız tercih etmenizi önermem.

Flormar ürünlerine internet üzerinde ulaşmak, alışveriş yapmak istiyorsanız buyrun burdan

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek