gelinlerin savaşı- bride wars

Kate Hudson ve Anne Hathaway’in başrollerini paylaştığı  Gelinlerin Savaşı filmini izlemelisiniz. İzlerken kesinlikle zevk aldığım filmlerden bir tanesi. Oldukça eğlenceli ve komik bir film olmakla kalmayıp biz bayanlara da mesajlar veriyor. Çocukluktan bu yana neredeyse hayatlarının her anını beraber geçiren ( sabah koşularında, alışverişte, öğle yemeklerinde, akşam barda…) Liv ve Emma kızların ne kadar sıkı dost, çıkarları  çatışınca da bir o kadar  kıskanç olabileceklerini gösteriyor. Ama her şartta onlar birbirlerinin gerçek dostu… İnsan böyle bir film izleyince bir yandan eğlenirken bir yandan da benim böylesine candan bir dostum yok diye içinden geçirip, üzülüyor( benim gibi :( )

D&R‘da film hakkında yazanlar şöyle;

Çok yakın iki arkadaş olan Liv ve Emma, çocukluklarından beri evlenip gelin olacakları o günün hayalini kurmaktadırlar. Düğün hayalleri içerisinde ikisinin de vazgeçemediği tek ayrıntı, New York’un en ünlü düğün mekanı The Plaza Hotel’de evlenmektir.

26 yaşına geldiklerinde ikisi de evlenme teklifi alır. Hayallerini gerçekleştirmek ve muratlarına ermek üzereyken evlilik danışmanlığı ofisinde yapılan bir hata sonucu aynı gün evleneceklerini öğrenirler! Hangisinin The Plaza Hotel’de evleneceği savaşı kimin kazanacağına bağlıdır. Bundan sonra, iyi olan gelin kazanacaktır!

gelinlerin savaşı- bride wars

gelinlerin savaşı- bride wars

gelinlerin savaşı- bride wars

gelinlerin savaşı- bride wars

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek