Ben kalemin, defterin, bodynin, pijamanın, geceliğin, babetin bile Betty Booplusunu alırım :) Napabilirim elimde değil çok seviyorum şu Betty’yi. O şaşkın, ürkek bakışları ve mini mini cicileriyle o kadar sevimli kii… İleride kendime bir köpek alırsam ki bu Golden olur kızımın adını Betty koyucam :) Bir kaç hafta önce siteleri dolaşırken Sunset’in Betty Booplu ürünleri online sattığını gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim. Olur ya aranızda benim gibi Betty hastası vardır diye ;) Betty Boop ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ben beğendiğim, gözüme çarpan birkaç ürünü sizle paylaşacağım şimdi.

betty boop gecelik

İlk olarak bu geceliğe tabiri yerindeyse bittim diyebilirim :) Bu kadar mı cici durur bir gecelik. Fakat şöyle bir kötülüğü var ki sadece L beden kalmış :( Fiyatı 24.90 TL.

betty boop pijama

Bu pijamayı da beğendim gecelik kadar olmasada :D Kocaman Betty baskısı orda duruyor ya al beni diyor bana ama bu modelde de M, L ve XL bedenler kalmış. Renk olarak turkuazı bulunuyor, fiyatı 24.90 TL.

betty boop gecelik

Ürkek Bettyciğim burda da atmış bakışını :) Bu çizgili geceliğin tüm bedenleri bulunuyor. Üstelik lacivert ve kırmızı 2 ayrı rengi de var. Fiyatı 24.90 TL.

betty boop t-shirt

betty boop t-shirt

betty boop t-shirt

Bu t-shirtlerin tüm bedenleri ve değişik renk seçenekleri bulunmakta ve fiyatı 19.90 TL.

betty boop elbise

Bu elbise Betty Boop figüründen ziyade ismini taşıyor :) Yaz aylarında fazlaca kullanışlı olabilecek bir elbise. Fiyatı 24.90 TL.

betty boop tunik

Bu Bettyli tunik ilk gecelikten sonra gözümü diktiğim 2. şey. Bu tunik ne kalıba sokarsanız girer. Cici kız tarzı  ya da dişi bir tarz ikisi de yaratılabilir bu tunikle… Fiyatı 24.90 TL olan bu tuniğin M ve L beden seçeneği bulunmakta.

betty boop triko

S ve M bedenleri bulunan bu triko kemerle (hoş ihtiyaç yok betty resmi yeterince ilgi çekici ama) daha ahenkli bir hal alabilir. Fiyatı 24.90 TL.

betty boop sweat

Ben  sweat giymekten pek haz etmem ama ben bile günlük rahatça kullanılabilirim bu sweati :) Üstünde Betty var ya. Siyah rengi ve S, M bedeni kalmış. Fiyatı 24.90 TL.

Benim Betty Boop ürünlerinden seçtiklerim bunlar dilerseniz yukarıda verdiğim adresten girip detaylı inceleyebilirsiniz sevimli Betty cicilerini :)

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

“Hayranım Betty Boop’a :D” Yazısına 1 Yorum Yapılmış

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek