Kahve Dünyası son birkaç yıldır ülkemizde yerli Starbucks hizmetini veriyor. Ben kahve Dünyasında geçirdiğim vakitten son derece keyif alıyorum. Özellikle de çikolatalı fondü ve çikolata kaplı lokumlarını yerken ;) Ürünleri hem çok orjinal hem de fiyat olarak uygun.

2004 yılında ilk olarak Eminönünde şubesini açan Kahve Dünyası; Chocolate World ile de kendi imalatı olan çikolatalar üretmektedir. Türkiye’de;  Adapazarı, Ankara, Bursa, Denizli, Eskişehir, İstanbul (avrupa ve anadolu), İzmir ve  Kocaelinde bulunan Kahve Dünyası’nın 38 şubesi vardır.  (üşenmedim saydım valla :) )

Sıcak, soğuk, yöresel kahveleri, frozeni, fondüsü, milkshake i, dondurması ve çikolatasıyla oturduğunuz bir mekanda canınızın isteyebileceği bir çok alternatifi sunuyor.

Kahve Dünyası al götür servise de başladı. Kahvenizi, fondünüzü vs. alıp parkta, bahçede, avmlerde dolaşarakta yiyip içebilirsiniz.

Kahve Dünyası Annem İçin

Ayrıca kendilerinin yaratıcılığına da hayran olduğumu söylemeden geçemiyeceğim :) Anneler günü ve babalar gününde çıkardığı çikolata paketleri bir harikaydı… Çok sevimli, cicili bicililer.

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek