Deniz, kum, güneş güzel güzel yaptınız tatillerinizi. E bronzlaştınız da. Yalnıız bu bronzluğu cilt koyuluğunuza göre 1 yada 2 ay koruyabileceksiniz. Ancak bronz kalma sürenizi uzatabilirsiniz tabii :) Nasıl mı? Cildinizi yoğun nemlendiricili UVA ve UVB faktörlü ürünlerle besleyerek..

  • Sally Hansen simli vücut spreyi henüz yeni bir ürün. Ürün bacaklar için üretilmiş fakat her bölgede kullanabilirsiniz. Cildinizde yumuşak ve ipeksi bir his verecek olan sprey içinde C, E , K vitaminlerini barındırıyor. Fiyatı 49.50 TL.
  • İçinde bulunan jojoba yağı cildi yumuşatır, nemlendirir ve ipeksi bir his verir. Ciltte anında emilir ve yapışkanlık hissi bırakmaz. E vitaminlidir. Clarins’in fiyatı 92 TL.
  • Michael Kors’un bacaklara parlaklık veren stiği ise düzgün ve sexy bir görüntü yaratır. Klasik, bronz ve normal çeşitleri bulunmakta. Fiyatı 79 TL.
  • Oriflame Radiance yapısındaki ipek proteinleriyle nemlendirme yapar, C vitaminiyle de cildinizi koruyup aydınlatır. Hafif bir bronzluk verir. Fiyatı 14.90 TL.
  • Sisley saç, yüz, vücut için simli yağ oldukça avantajlı. Güneş vesilesiyle her bölgeye uygulayabileceğiniz bir ürün. Fiyatı 139 TL.
  • Carita da Sisley’in ürünü gibi çok fonksiyonlu. Saç, yüz ve vücutta kullanılabiliyor, ışıltılı bir görünüm veriyor. Fiyatı 75 TL.

Eğer sizinde bronzluğunuzu korumak için kullandığınız bir ürün varsa bizimle paylaşın :)

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek