Korres Wild Rose Fondöten

Korres Wild Rose fondötenin ciltte hem doğal durduğunu hem de kusurları örttüğünü duydum ve araştırayım dedim. Fakat Türk sitelerinde bu fondötenle alakalı bilgi yok. Bende sizler için yabancı bir siteden bulup çevirdim. Buyrun bakalım…

Kusursuz bir aydınlatma sağlar, uzun süre cildinizde kalır ve SPF 20 korumalıdır. Yaban gülü özlü bu fondöten; doğal ve yaşlanma karşıtı olup güçlü bir C vitamini kaynağıdır. Yaban gülü özü klinik olarak denenmiş; ince çizgileri, kırışıklıkları ve cilt rengindeki dengesizliği onardığı gözlenmiştir. Fondöten kullanımı devam ettirildiğinde uzun süreli nemle lekeli bölgedeki özelliklerin düzeltildiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu markanın içeriğindeki en iyi özelliği yağsız olması, dermotoloji testinde doğal çalkantılı rengi ve kadife gibi pürüzsüzlüğü belirlenmiştir. Fiyatı 68 TL.

Kuşburnu olarakta bilinen yaban gülünün 100 gramı bir kasa portakal kadar C vitamini içerir. C vitamini önemli bir antioksidan olmakla beraber yaraları iyileştirir, çizgi ve kırışıklıkları da giderir. Bu sebeple ben Korres’ in bu fondöteninin kesinlikle ciltte iyi sonuçlar vereceğini düşünüyorum.

Korres fondöteni Ankara’ da Panora Avmdeki Sephora mağazasından ve İstanbul’ da İstinye Parktan bulabilirsiniz.

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek