Kristen Stewart
Kristen Stewart
Kristen Stewart

Yabancı magazin basının ey sevgili gazetecileri !!! Bana Kristen Stewart’ın seksapelinin nerde, nasıl ve neye göre olduğunu söyler misiniz :D

Kaç gündür hangi yabancı magazin sitesine girdiysem hepsinde sexy face şeklinde yakıştırmalar görüyorum Kristen Stewart için… Bana göre sexy yakıştırmasını en son hakedenlerdendir kendileri. Ne filmlerinde, ne de gerçek hayattaki giyim kuşamıyla ve güzelliğiyle beğenirim Kristen’ı. Donuk bakışları sayesinde uyuşturulmuş ve her daim itici görürüm Alacakaranlık furyasının Bellasını. Sexy face yakıştırmasının benim için başka bir boyutu da uzun çenesi ve çizgi dudaklarıdır… Kadın sexy face ise bence güzel ve bakımlı dudakları mutlaka olmalıdır. Scarlett Johansson benim bu konudaki tercihim :) Kristen’a bakıyoruz; çizgi halinde, renksiz ve kuru dudaklar görüyoruz. Uzun çenesine gelince; kimisi beğenebilir ama bana bu da itici geliyor…

Kristenla ilgili gözümü tırmalayan başka bir noktada duruşu. Bu kızda bariz duruş bozukluğu var. Her fotoğrafta [ üşenmedim inceledim ] kamburumsu bir şekilde omuzlar aşağı bakıyor. Neden kimse uyarmıyor bu kızı? Üstelik kız gibi değil biraz da erkeksi buluyorum…

Nitekim yabancı magazincilerin sexy faceden kastı donuk bakışlar ise anlayabilirim. Bunun dışında Kristen Stewart bana bırakın sexy gözükmeyi dedim ya feci itici gözüküyor.

justjared

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

“Kristen Stewart Fazla Abartılmıyor Mu?” Yazısına 7 Yorum Yapılmış

 • Kayık tip + kavanoz kafa = Kristen Stewart

 • admin:

  @Deniz;
  :) hislerime tercüman oldun

 • Nefes:

  Bu yorumun tamamen kıskanclık üzerne yapıldıgını düsünüyorum.
  Anlamıyorum yani bütün yabancı basın bile bu kızın güzel ve seksi olusunu kabullenmişken bu ısrar ve caba niye?”Donuk bakıslı” olarak nitelendirdiginiz Kristen Stewart’ın tam olarak bütün fotograflarını incelemediginiz ayrıca röportajlarını okumadıgınızıda cok iyi anlyabiliyorum.Eleştri bilgi ve kapsam gerektiren bişeydir 2-3 fotograf koyarak altına kendince bişeyler yaparak bir insanı degerlendiremezsiniz,ben buna kesinlikle katılmyıorum.
  Herkes iyi ve kötü eleştriye acık olmalıdır evet.Bu konuda haklısınız.Ama elestri yapmadan önce bu kızın ne kadar sevildigini,ödüller aldıgını,diger ünlülerin görüslerini okumanız gerektigini ve bir kac fotogra röportaj video arastırması yapmanız gerektigini öneriyorum.

 • admin:

  @Nefes; :) Neden Kristen Stewart’ı kıskanayım ? İlk defa Kristen Stewart fotoğrafı görmüyorum ben. Filmlerini de izliyorum, hakkında çıkan haberleri de okuyorum, fotoğraflarına zaten bakıyorum. Dediğiniz gibi “kızın ne kadar sevildigini,ödüller aldıgını,diger ünlülerin görüsleri, röportaj ve videoları” vardır elbet. Ama benim yazdığım konuyla alakası yok. Ben kendimce sexy bulmadığımı yazdım blogumda. İşinde başarılı olabilir, siz onu çok sevebilir ve hatta hayranlık duyabilirsiniz… Eleştiri kapsam gerektirdiği gibi kısasta gerektirir. Sizin beni eleştirdiğiniz konu benim yazdığım yazının kulvarı dışında. Yorumlarınızı benim yazımla ilgili yaparsanız sevinirim.

 • Eğer benim yorumuma kıskançlık damgası vurduysanız sorarım size bir erkek bir kadını güzellik konusunda niye kıskansın ki ? Ayrıca öküze benziyor. Çenesi de leylek gagası gibi maşallah .

 • Ayy Deniz arkadaşın yorumuna çok güldüm leylek gagası gibi maşallah ahahahha:)))))))) Hiç gülecegim yoktu.. Aslında Kristen’i bence çok abarttılar bazen güzel çıkıyor bazen çirkin çıkıyor ama öyle ahım şahım bir güzelligi yoktur. Çoookk seksi denmesini saçma buluyorum gerçekten.. Pembegözlükcüm inan yalnız degilsin senin gibi düşünenler çogunlukta hatta şu an en yakın arkadaşım Bella rolü için seçilen Kristen için “başka dişlek bulamamışlar mı? Tavşanı oynatsalarmış” dedi ay yarıldımmmmmmmm:)))))))))))))

 • admin:

  @Sagır Kedi;
  Deniz espritüel bir arkadaş :) ) Desteğin için saol canım :) Hayır beğenmek ya da beğenmemek göreceli bir kavram neden insanın üstüne geliyolar ki beğenmiyorum diye anlayamıyorum! Ben görsellikten bahsediyorum başkaları bana işini iyi yapıyor diyor. Bi de üstüne kıskanıyormuşum :) ) Töbe tööbee

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek