Lily Allen

Sevgili Lily Allen’a mail yazma isteğim kabardı. Nedir bu bacakların hali, sen neyle besleniyorsun ve hiç spor yapmıyor musun gibi sorular yönelteceğim kendisine ;)

Şaka bir yana 24 yaşında bir hatun için fazlaca hasar görmüş bir vücut bu… Ünlüsün diye taş bebek gibi ol görüşünü savunanlardan değilim ama bunun ucu güzellikten çok sağlık konusuna değdiği için DİKKAT diyorum.

Bundan bir kaç yıl önce sevgilim tarafından fazlaca fast food yemeye alıştırıldığımda anladım sağlıklı bacakların önemini ve araştırdım bu selülit nedir neden olur diye… Sonuç olarak herkesin tahmin edeceği gibi beslenme sorunu, hareketsizlik, genetik faktörler ve düzensiz yaşam çıktı. Bunların haricinde bir tane var ki o beni şaşırttı gerçekten!
Dolaşım problemleri… Evet dolaşım probleminin göstergesi de olabiliyormuş selülitler. Bacak bacak üstüne çok atmamak ve su içerken bile sık sık az az içmek gerekiyormuş. Ne kadar ilginç değil mi?

Demem o ki; sizin de genç yaşınızda yaşam şartlarınız düzenli olduğu halde böyle çok çukurcuklarınız var ise bacaklarınızda doktor yolunu tutmalısınız!

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek