Sizler için ünlü mayo, bikini markalarının pareo modellerini araştırdım bugün. Zeki Trikodan başlıyacağım. Zeki Trikonun inanılmaz geniş mayo ve bikini yelpazesi pareo ürünleri için de geçerliymiş :) Ben beğendiğim bir kaç pareo resmini koydum. Gerçekten çok göz alıcı modeller vardı. Araştırdığım markalar içinde en güzelleri Zeki Trikodaydı diyebilirim. Zeki Triko bu sene pareo modellerinde penyeden ziyade daha çok tül kumaşlara ağırlık vermiş. Yazın moda elbiselerinin uçuşan kumaşlardan yapıldığı gibi Zeki Triko’da pareolarını uçuşan, tül kumaşlardan yapmış yani :) 2009 yazında daha çok safari, bohem modası olduğundan klasik seçimlerin dışında kalan modellerde bu esintileri hissettirmiş bize Zeki Triko. Zeki Triko’nun yoğunluk verdiği gibi plajlarda da etek pareolardan ziyade bluz ve elbise modelli pareolar göreceksiniz.

Ay- Yıldız’ın pareo seçenekleri pek yok. Ama ben fiyatları daha uygun düşüncesiyle tercih eden okuyucularımız olursa diye yer verdim. Renkleri genelde canlı kullanmış Ay-Yıldız. Yukarıdaki sarı puantiyelinin maviside var mesela. Eğer düz renk bikini yada mayonuz varsa puantiyeli modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde pudra-kahve tonlu bluz pareoda pastel tonlarıyla klasik seçim yapanlara alternatif.

Sunset’ in internetten satışı olduğunu bilmiyordum. Bugün araştırırken öğrendim. Daha bikinisini almayanlar varsa Sunset modellerine de kesinlikle bakmalılar. Sunset’in de fazla pareo modeli yok fakat her zevke hitap edecek en az bir pareo modeli üretmiş. Klasik, safari, bohem… En altta gördüğünüz model kesinlikle muhteşem ( tabi bence :D )  Bu renklerin bir arada kullanımı beni mest etti doğrusu… Eğer leopar desenli bikini yada mayonuz varsa yukarıdaki safari esintili pareo tam sizlik ;)

Siteye koyduklarım tüm modeller değil. Detaylı incelemek isterseniz hepsinin sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek