Pembe Gözlük'ten Favori Çantalar

İşte bunlar benim kullanmaktan zevk aldığım, hem rahat bulduğum hem de tarzlarını sevdiğim çantalarım. Blogda benden birşeyler olsun, benim zevklerimden haberdar olun istedim. Bu şimdilik bir başlangıç ;) Hadi bakalım benim favori çantalarıma göz atalım…

1- Eskişehir’de Doktorlardaki adını bilmediğim bir mağazadan almıştım. Görüntüsünden de belli olduğu üzre çuval çantam benim. İçine ne tıksam hayır demedi bugüne kadar. Ankara- Eskişehir yolculuklarım için en çok tercih ettiğim çantamdır.

2- Canım arkadaşım Edacığımın hediyesi. Ayakkabı ve çantada kahverengi ana rengim olduğundan bu çantayı bayılarak kullanıyorum. Özellikle Ugglerle kombinlemeyi seviyorum.

3- Birkaç yıl kadar önce HNB’den aldığım çantamı çok severek kullandım. Orta boy olma özelliğiyle eskisi kadar olmasa da hala favorilerim arasında.

4- Yine Doktorlardaki adını bilmediğim çantacıdan almıştım. Eskişehir’de yaşayanlar varsa nereden bahsettiğimi anlamışlardır. Çünkü o mağazada gerçekten güzel çantalar oluyor. Aldığım zaman bir, iki ay kadar yoğun olarak camel rengi trençkotumla kullandığım çantam. [Sevgilimin deyişiyle valizim]

5- Accessorize’dan aldığım bu çantamı hanım hanımcık kız olmak istediğim zamanlarda kullanıyorum. Kibarlığıyla ve aynı renk kurdelalı botlarımla mükemmel uyum sağlıyorlar.

6- Yine Accessorize’dan aldığım kelebek ve çiçek işlemeli çantam yazın en favori çantam oluyor.

7- Lacivert kurdelalı, denizci temalı, kırmızı çantam Bershka’dan. Yazın yoğun olarak kullandığım ikinci çantam diyebilirim. Yaz okullarım boyunca bana sahildeyim hissi verdiği için kendisiyle aramızda kopmaz bir bağ var :P

Pembe Gözlük‘un favori çantaları bunlardan ibaret.  Sizin de paylaşmak istediğiniz çantalarınız, herhangi birşeyiniz varsa iletişim bölümünden bana ulaşın..

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek