Ruby Rose Makyaj Seti

Eskişehir’de gezerken Doktorlar Caddesinde bir kozmetik mağazası dikkatimi çekti. Daha önceden de görmüştüm ama ismini duymadığım için pek ilgilenmemiştim. Bu sefer vitrindeki ürünler beni mağazanın içine çekti, meraklandım… İçeri girdiğimde vitrindeki ürünlerin kat be kat güzelleriyle karşılaştım. Ben makyaj setlerine oldum olası hastayımdır. [Özellikle çanta boyu olanlara] Girdiğim mağaza tabiri yerindeyse tam bir makyaj seti cennetiydi :) Aman Allahım bunlar ne güzel şeyler dedim. İnceledim ürünler güzel gözüküyor ama Ruby Rose; daha önce hiç duymadığım bir marka. Satış elemenı olan kızın Bulgaristandan geliyor, alerji yapmaz vs. gibi sözlerine rağmen; ya alerji yaparsa ya kötü bir markaysa gibi fikirleri kafamdan defalarca geçirip küçük boyundan bir tane almaya karar verdim.

3 kattan oluşuyor makyaj setim. 1. katta; farları mevcut, 2. katta; allıklar ve 3. katta yine birkaç renk farla, allık fırçası, far fırçası, mini kalemi ve mini ruju var.

Fiyatına göre oldukça uygun bir ürün tavsiye ediyorum. Hatta siz benim gibi tereddütte kalmayıp büyük boylarından alabilirsiniz. Yalnız şöyle bir durum var ki benim gibi mağazalardan almanızı pek tavsiye etmiyorum! Zira internet fiyatıyla aldığım fiyat arasında oldukça fark var! Her neyse ben kazıklandım siz kazıklanmayın…

Ruby Rose makyaj setlerini incelemek isterseniz buyrun burdan

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek