ice age 3

transformers
Geçen hafta gittiğim Ice Age’den inanılmaz keyif aldım :) Ice Age fiminin tüm serisi güzel zaten ama bu seferki bir başkaydı çünkü 3 boyutlu izlediiik ;)  Sevgililer Günü Katliamından sonra 3 boyutlu izleme fırsatını bulduğum ikinci filmdi. Ben her filmi orjinal dilinde izlemeyi severim fakat çizgi filme gelince işler değişir. Bu nedenle Türkçe dublajlı izledim.Şirin mi şirin hayvancıkların oynadığı bu filmde bu sefer kahramanlarımızın dinazorlarla maceraları anlatılıyordu. Transformers’a gelince; 8 saat yolculuğun ardından Eskişehir’e geldiğim ve akabinde uzun süredir görmediğim bir arkadaşımın burada olduğunu öğrenip akşama kadar onunla vakit geçirdiğim, ardından da sevgili sevgilimin :) ısrarlarına dayanamayarak gittiğim film olarak kaldı aklımda. Aslına bakarsanız bayılırım fantastik filmlere Batman, Iron Man, Hell Boy, Hary Potter hepsini bir solukta izlerim ama açıkçası Transformers baydı beni.. Bunu her söylediğimde kardeşim ve sevgilim tarafından ağırca eleştirilmeme rağmen yineliyorum be-ğen-me-diiim! Yorgunluktan mıdır, filmin sonlarına doğru uykumun gelmesinden midir artık bilemiyorum ama sıkıldım izlerken. Sevgilim her ne kadar bana inanmasa ve Megan Fox’u kıskandığım için böyle yaptığımı düşünse de ben onların ısrarlarına dayanamayarak bir de dvd den izliyicem. Bakalım kendimi zinde hissetiğimde başımın etini yedikleri kadar beğenecekmiyim ;)

Dip Not : Bu arada tabi ki Megan Fox’u kıskanmıyorum sadece eleştiriyorum. Bir kadın bu kadar yapay olamaz diye. Estetik olan bölgeler yani göğüs ve dudakları ön planda daima. Göğüsleri silikonmuş ama dudaklarla alakalı bilgiye ulaşamadım ki bence onlarda basbas bağırıyor ben silikonum diye… Herneyse onca güzel kadın var ekranlarda  hangi biri bu kadar teşhirci yada böylesine bir  sex objesi olarak gündeme geliyorki..!

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

“Son Gittiğim Filmler” Yazısına 1 Yorum Yapılmış

  • gizem:

    bence TRANSFORMERS güzeldi ancak ZEVKLER VE RENKLER tartışılmaz tabii ama uykun geldiğinden dolayı filmin tadınıda alamamış olabilirsin :)

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek