‘Spor’ Bölümündeki Yazılar

Spor Yaparken Giymek İçin Sexy Kıyafet Önerileri

Spor Yaparken Giymek İçin Sexy Kıyafet Önerileri

Spor yaparken giydiğim şortların ve spor sütyenlerinin hiç bu kadar sexy olanını gördüğümü hatırlamıyorum.

Bunların sexy havası yetmemiş gibi altta da topuklu ayakkabı kullanmışlar kampanyada :)

Spor yaparken sexyliği elden bırakmak istemeyen hemcinslerime öneri…

forever21

Kranking

Fitness egzersizleri Kranking sayesinde üst bedene de büyük ölçüde yönelecek!

Herkesin bildiği üzere fitness cihazları yüksek çoğunlukla bacak, kalça ve karın bölgesine hitap ederdi. Kranking bu genellemeyi yıkıyor; göğüs, sırt, kol kasları ve karnı çalıştırmayı hedef alıyor. Üstelik hamileler ve bedensel engelliler de krankingi kullanabiliyor.

Yaş ilerledikçe oluşan göğüs deformasyonu, kollardaki gevşeme ve duruş bozuklukları gibi şikayetlerle artık daha kolay başedilebilecek gibi gözüküyor.

Ebru Şallı ile Pilates 2

Nisan ayının ortasında olmakla beraber hanımları aldı bir telaş! Ne yapsamda kurtulsam şu yağlarda, nasıl daha fit gözükücem soruları beyinleri kemiriyor.

Ebru Şallı’nın önerilerini programında izledim ve twitter sayfasından da takip ettim.21 günlük pilates kürüyle siz bile kendinize inanamayacaksınız diyor Ebru Şallı Tan. Üstelik bu kür herkesin uygulayabileceği birşey. 21 gün boyunca Ebru Şallı ile Pilates 2 dvdsini uygulamak gerekiyor bunun için…

Eğer vermek istediğiniz kilo bu kısa zaman içinde fazla miktarda ise yürüşle desteklemek sizi amacınıza çok daha kolay ulaştırıyor. Benden söylemesi… Pilates yaparken aynı zamanda günde 2 kez Ice’yi dışarı çıkardığımdan ikisinin bir arada ne kadar etkili olduğunu gördüm. Pek kilo vermek istemediğimden benim için kötü bir deneyim oldu ama kilolarından kurtulmak isteyen bayanlara tavsiye olunur efendim :)

ebrusallispor

Related Posts with Thumbnails
Twitter
twitter
Arama
Destek