Bu yazı güncelleğini yitirmiş durumda . Lütfen 2010 En Çok Okunan Kitaplar yazısını ziyaret edin .

Şubat 2010 En Çok Okunan Kitaplar

Şubat 2010 En Çok Okunan Kitaplar
1Küçük Arı ( Chris Cleave )
2Kayıp Gül ( Serdar Özkan )
3İki Darbe Arasında ( İskender Pala )
4Aşkın Sanal Halleri ( Canan Tan )
5Muz Sesleri ( Ece Temelkuran )
6Sadakat ( İnci Aral )
7Aşk ( Elif Şafak )
8Ali ile Ramazan ( Perihan Mağden )
9Kayıp Sembol ( Dan Brown )
10Ay Hırsızı ( Sunay Akın )

Geçen ay olduğu gibi bu ayda en çok okunanlar listesinde 4 yeni kitap görüyoruz. İki Darbe Arasında; Türkiye’nin yakın geçmişindeki darbeleri, aşk romanlarının akılda yer eden ismi Canan Tan’ın son kitabı Aşkın Sanal Halleri; sanal alemdeki aşkların gerçekçiliğini, İnci Aral Sadakat adlı kitabıyla 3 kişi arasındaki ihanet çemberini ve Perihan Mağden Ali ile Ramazan romanıyla İki Genç Kızın Romanı tadında bir 3. sayfa haberini ele alıyor.

Arka kapağındaki gizemli yazısıyla ilgimi çeken Küçük Arı bu ay birinci sırada. Kesişen hayatları anlatan bu roman çok insanın ilgisini çekmişe benziyor. Aşk; aylardır ilk 10 arasında ve hiç listeden çıkmak gibi bir niyeti yok! Kayıp Sembol’un bu kadar çabuk gerilemesine şaşırdım.

Bu arada ben Gülse Birsel’in son kitabı olan Velev ki Ciddiyim’i bitirmiş ve Yağmurda Yarış Sanatı adlı bir kitaba başlamış bulunmaktayım. Velev ki Ciddiyim’i köşe yazısı tadında yazılar okumak isteyenlere tavsiye ediyorum. Eğlenceli ve bilgilendirici bir kitaptı. Yağmurda Yarış Sanatı; bir köpeğin ağzından anlatılıyor, merakla okuyorum…

d & r

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek