Swatch oldukça ilgimi çeken bir markadır. Saatleriyle ve takı koleksiyonlarıyla… Yaş itibariyle her kuşağa hitap eden tasarımları var. Bu yüzden küçükten büyüğe herkes Swatchta birşeyler bulur. Hem sağlamlığıyla uzun zaman bozulmayan hem de tasarımıyla beğenerek kullanacağınız ürünlerdir.  Ben de bu sebeple sizler için gözüme çarpan birkaç örnek model seçtim.

Swatch YUG101Gİlk olarak sizin için Manish Arora Collection modellerinden YUG101G’ yi seçtim. Bu koleksiyon Hintli moda tasarımcısı tarafından oluşturulmuş. Modeller oldukça renkli ve şık. Benim ilgimi içlerinden en çok bu model çekti. Altın sarılarının ve dorelerin oldukça moda olduğu şu günlere uygun bir aksesuar.  Saatin kordon kısmındaki kristal kalpler sonsuz aşkı simgeliyor ve pembe rengiyle tasarıma ahenk katarak sarının boğucu olmasını önlüyor.

Swatch YUS113GS

Swatch Square’ nin yılbaşı için tasarlanmış kadranı özel taşlı ve kordonu çelik taş süslemeli modeli. Oldukça zarif bir saat.

Swatch YNG101Swatch Irony Nabab modeli olan bu saat deri kordonu, çiçekli deseni ve kadran rengiyle bu yılın başında çıkan ve benim aşk derecesinde beğendiğim saat. Şuanda kullanıyorum ve oldukça memnunum. Çok aykırı olmadıkça hemen hemen her giydiğinize yakışacak bir model.

Swatch GE208Swatch Originals Gent modeli olan bu sevimli pisicikli model kedi severler için tasarlanmış bence. Rengiyle kukuletalı kedisiyle bu model minik kızlardan büyüklere kadar oldukça fazla beğeni topluyor. İnce tasarımıyla da fazlasıyla hafif bir saat.

Swatch JBM049-USwatch Bijoux koleksiyonunun bu bilekliği tam yaz günlerine uygun. Renkli ve çiçekli deseni ilgi çekici.

Swatch JPR011Çelik, kırmızı helezonlu  sevgililer günü için tasarlanmış bir kolye. Bilekliği, küpesi ve yüzüğüyle takım olarakta kullanabilirsiniz.

Swatch Bijoux JRD030

Yıldızlı, kelebekli rengarenk bir aksesuar. Renkli ve büyük yüzüklerden hoşlanıyorsanız bu yüzük size çok uygun.

Swatch Bijoux JRJ016
Burdanda Swatch’ un kampanyalı bijoux ürünlerine ulaşabilirsiniz. Benim bu ürünler arasından favorim yandaki yüzük. Gerçekten bi harika ;)

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek