Angelinanın Helen Elbisesi

Helen Modeli

Helen Modeli

Charlize Theronun Helen Elbisesi

Truvalı Helen

Bu yaz herkes Truvalı Helen modellerine merak salmış :) Siteye o kadar çok kişi Truvalı Helen modeli arayarak gelmiş ki bu konudaki arayışlarınıza rehber olabilmek için bir kaç model koyayım dedim.

Helen modellerinde göğüs kısmı dar olup göğüs altından itibaren bollaşıyor elbise. Tek omuzda bu modelde yaygın kullanılıyor. Üzerinde altın, dore ipler ya da belde taşlarla ve yine altın, dore işlemelerle süslenmiş olarak görebilirsiniz bu modeli. Modelde kullanılan kumaşlar parlak ve hafif olanlardan ya da tüllerden tercih ediliyor. Ben Helen modelinde daha çok beyaz ve krem rengini beğeniyorum. Helen’i daha çok çağrıştırıyor bana.

Yukarıdaki elbise modellerini bulup koydum. Artık arayışlarınıza bir parça rehber oldum sanıyorum ;)

Ayrıca Helen modeli almak istiyorum diyen takipçilerimiz varsa; mezuniyetim için abiye bakarken Ekol mağazalarında çok güzel Helen modeli bir elbise beğenmiştim. Kırık beyaz rengi, tek omuz (omuz bölgesi dore işlemeli) ve belinde yine dore işlemeleri olan oldukça Helen’i anımsatan bir modeldi. Elbisenin tamamı tüllerden yapılmıştı. Hala var mıdır bilemiyorum ama siz yine de şansınızı deneyin. Fotoğrafını çok aradım fakat bulamadım bu yüzden sizlerle paylaşamıyorum. Aramaya devam edeceğim bulursam sizlerde görmüş olursunuz.

Related Posts with Thumbnails
yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

“Truvalı Helen Modeli Elbiseler” Yazısına 1 Yorum Yapılmış

  • [...] yaz sezonunda öne çıkan antik Yunan ve Helen modeli denilen elbiseler hala gündemdeler. (Helen elbiseleriyle ilgili bir yazı yazmıştım) İşlemeleri, fırfırları ve tek omuz modelleriyle her kesimin ilgisini çekiyor ve zevkine [...]

Yorum Yapın


*
Guvenlik Sorusu
Lutfen ustteki resimdeki islemin sonucunu asagidaki kutucuga yaziniz.


Twitter
twitter
Arama
Destek